KONST / Litografier / Färglitografier 8493165
nr 849 3165
Färglitografier
2 st, Rosensohn, numrerade och signerade, motivets mått: 48x60 + 60x48
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:33:22
28/9 01:28:09
100 kr
30/9 19:05:17